• +90 212 256 42 22
26 Haziran 2018

Lagoon Rally'2 Kayıtları Başladı! 8-9-10 Ağustos - Bodrum

Tezmarin tarından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve Lagoon ailesi üyelerini bir araya getiren, Türkiye'nin en büyük katamaran rallisi Lagoon Rally, bu yıl da rotasını Bodrum'a çeviriyor.

8-9-10 Ağustos tarihlerinde ve 25 adet katamaranın katılımıyla gerçekleşecek Lagoon Rally-2 katılımcılarını bu yıl büyük sürprizler bekliyor.

Güneş, eğlence ve yelkenle geçecek bu üç günde, yeni yerler keşfederken aynı zamanda Lagoon ailesinin diğer üyeleri ile tanışma, sohbet etme imkanı sunan ve hoş anılarla yeni dostluklar kazandıran rallinin bu yıl ilk rotası, 8 Ağustos Çarşamba günü, Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club.

Lagoon Rally-2 katılımcılarını Torba bölgesi sahilinde yer alan Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club.’da Ege’nin turkuaz sularıyla buluşmanın ardından happy hour, akşam yemeği ve eğlenceli aktiviteler bekliyor.

9 Ağustos Perşembe günü ise Lagoon tutkunları 16 millik keyifli rotanın ardından, Bodrum'un en özel ve Ege kıyılarının değerli yaşam projelerinden biri olan Kaplankaya’da demirleyecek. Ege’nin berrak suları ve kendine özgü doğasıyla  Kaplankaya, Lagoon dostlarına benzersiz bir atmosfer sunuyor.

Medya sponsorluğu MotorBoat&Yachting Türkiye tarafından yürütülen Lagoon Rally-2 kontenjanı 25 tekne ile sınırlı olup kayıt işlemleri için www.tezmarin.com / 0212 256 4222 ile iletişime geçebilirsiniz.