Lagoon custom

Lagoon Custom: CNB’den Kişiye Özel Katamaranlar

Lagoon 1999 yılından beri “büyük” modellerini (50’ ve üzeri) CNB’de üretiyor. Bu sebeple uluslararası bir değere sahip olan bu üretim sahası, “benzersiz” katamaran isteyen müşteriler için “kişiye özel üretim” yapmaya başladı. Daha lüks ve tam anlamıyla kişisel beklentiler doğrultusunda katamaranlar üreten bir sahaya dönüştü.

CNB 1987 yılında kurulduğundan bu yana aluminyum ya da yüksek teknoloji kompozit malzemeler ile üretim ve finişlerindeki kalitesiyle dünyanın bir numaralı referans gösterilen süperyat üreticilerinden biri oldu (www.cnb.fr). Her iki malzemenin de kullanımındaki tecrübesiyle CNB müşterilerinin seyir ihtiyaçlarına göre kendi ihtiyaçlarını seçmesine olanak tanıyan az sayıda firmadan birisi haline geldi.

Gemi inşa mühendisliği alanında çok sayıda prestijli uluslararası ödüllerin sahibidi olan Marc Van Peteghem ve Vincent Lauriot Prévost, Philippe Brand, Bill Dixon ve Berret-Racoupeau Yacht Design gibi en büyük isimler Lagoon ve CNB ile yelkenli ya da motorlu katamaranların dizaynı için Lagoon ve CNB ile güç birliği yaptı.


Discover Lagoon Custom : www.lagoon-custom.com
Uluslararası sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.