Haber15
MAY
2017
Lagoon catamaran
SEVENTY 7 bu yıl ikinci ödülünü aldı!


Geçtiğimiz Eylül ayında Cannes'da Dünya prömiyeri gerçekleştirilen SEVENTY 7 - Lagoon'un amiral gemisi – INTERNAUTICA Boat Show'un bir parçası olan "2017 Yılının Adriyatik Yatı" ödülünü kazandı. Bu yılki en iyi ve en yenilikçi teknelerin tanıtımının yapıldığı ödül töreni, 4 - 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında Slovenya'daki Marina Portoroz'daki fuar alanında yapıldı.

Sadece bir ay önce Singapur Boat Show’da ilk Asya ödülünü kazanan SEVENTY 7, suya indirilmesinin birinci yılı dolmadan ikinci ödülün sahibi oldu.

SEVENTY 7, Adriyatik bölgesindeki önde gelen dergileri temsil eden uzmanlardan oluşan jüri tarafından "çok gövdeli" kategorisinde maksimum puanı aldı: Hırvatistan'dan More Dergisi, Hırvatistan'dan Yachts Croatia Dergisi, Slovenya'dan Navtika Plus Dergisi, İtalya'dan Barche Dergisi ve Sırbistan ve Monte Negro’dan Nauticki dergisi.

Tüm jüri, SEVENTY 7'nin görkemli karakterini, iç mekânların zarifliğini ve olağanüstü yaşam alanını övdü. Ayrıca, "Nazik Dev" kendine özgü bir özellik taşıyor: gövdede ön tarafta bulunan, açılabilir özel bir balkonu olan ve deniz üzerinde uçsuz bucaksız bir manzaraya sahip olunmasını sağlayan bir owner kabin.

İlk olarak Asya ödülü ve ardından bir Avrupa ödülü kazanan Seventy 7, dünya çapında beğeni alacak gibi görünüyor!   Back     Back to news index
Uluslararası sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.