• +90 212 256 42 22

TEZMARİN SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ
TUZLA VIAPORT MARİNA’DA


Başta Bénéteau olmak üzere Lagoon, Monte Carlo Yachts, CNB, Four Winns, Glastron, Wellcraft, Pirelli markalarının Türkiye temsilciliğini yürüten Tezmarin, Ocak 2016 tarihinden itibaren Viaport Marina’daki yeni yerinde satış sonrası departmanıyla müşterilerine tam kapsamlı servis hizmeti vermeye devam ediyor. Tamirat, yedek parça, yeni teknelerin teslim işlemlerine kadar geniş bir faaliyet alanı bulunan merkezin rıhtımında siz kahvenizi yudumlayarak aldığınız servis hizmetinin tüm aşamaları takip edebiliyorsunuz.

İstanbul dışındaki ana servis noktalarımız Bodrum dışında Antalya, Kaş, Fethiye, Göcek, Marmaris, Didim ve Çeşme marinalarında Tezmarin’in yetkilendirdiği şubeler satış sonrası hizmeti vermeye devam ediyor. Her zaman en iyi en kaliteli hizmet anlayışıyla görev yapan Tezmarin satış sonrası teknik personeli, bu hizmeti sunmaya devam etmek için Fransa’da verilen eğitimlere gönderilerek sertifikalandırılıyor.

Satış sonrası servis hizmetleri için: istanbulservice@tezmarin.com

 

İKİNCİ EL TEKNE DEĞERLENDİRMEDE DOĞRU ADRESİNİZ
TTD (TEZMARİN TEKNE DEĞERLENDİRME)


100’ün üzerinde ikinci el tekne Viaport Marina’da sizleri bekliyor. Önceden randevu sistemi ile dilediğiniz her zaman ikinci el tekneleri ziyaret edebilirsiniz. Teknenizi TTD güvencesiyle değerlendirmek isterseniz gelin teknenizi biz satalım üstelik Viaport Marina’da ücretsiz 2 ay bağlama avantajı ile…

Detaylı bilgi için: info@tezmarin.comwww.tezmarin.com