• +90 212 256 42 22
16 Haziran 2020

Türkiye'nin ilk online açık deniz yelken yarışı Bosphorus-Aegean Race!

Türkiye’nin ilk online açık deniz yarışı Bosphorus-Aegean Race’de, Figaro Beneteau 3 ile yarışmaya hazır mısın?
Tezmarin sponsorluğunda Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) tarafından organize edilen Türkiye’nin ilk Virtual Regatta Offshore online açık deniz yarışı Bosphorus-Aegean Race, 17 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 17:00’da start alıyor.
Mevcut hava koşullarında İstanbul Boğazı/Çengelköy’den start alarak - Kos Adası iskelede – D-Marin/Didim finiş hattında son bulacak.ümüzdeki yıl da 50 yıldan fazladır düzenlediğimiz Deniz Kuvvetleri Kupası ile aynı tarihte, sonraki yıllarda da geleneksel halde yapılması planlanmaktadır.

FIGARO BENETEAU 3 İLE YARIŞ
Yarış 500.000'in üzerinde üyesi olan tüm Virtual Regatta üyelerine açıktır. Bu sene düzenleyeceğimiz Bosphorus-Aegean Race yarışlarına 30,000 civarında uluslararası katılımcı beklemekteyiz.
Figaro Beneteau 3 ile mevcut meteoroloji koşullarına göre en iyi rotayı çizmenin ve teknenin performansından en iyi şekilde yararlanmanın keyfini çıkarın. Yelken tutkumuzu paylaşmak için harika bir yol, tabii ki suda yarışmayı tercih ederdik!

YAPMAN GEREKEN TEK ŞEY UYGULAMAYI İNDİRMEK!
Kayıtlar Virtual Regatta Offshore web sayfasından veya Apple Store ile Google Play'den üzerinden yapılacak olup, 🔴 kayıt ücreti yoktur.

HEDİYE KAZANMA ŞANSINI YAKALA!
• Yarışı kazanan ilk 3 kişiye – SportWorks ‘den Helly Hansen Polar hediye
• Türk katılımcılardan yarışı birinci tamamlayan 1 kişiye – SportWorks ‘den Helly Hansen Mont hediye
• TAYK üyelerinden yarışı birinci tamamlayan 1 kişiye – HDI Sigorta’dan Tekne Sigortası hediye
• Yarışı tamamlayan ilk 1,000 tekne arasında yapılacak çekilişte kazanan 1 kişiye – SportWorks ‘den Helly Hansen Polo T-shirt hediye
• TAYK üyelerinden yarışı 2. tamamlayan 1 kişiye – D-Marin’den 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılmak üzere 30 günlük Transit Pass kazanacaktır. Transit Pass sadece Türkiye’ de bulunan D-Marin marinalarında geçerlidir. Önceden rezervasyon ve marinadan uygunluk alınması gereklidir.

Sizi 17 Haziran Çarşamba günü saat 17:00’de İstanbul Boğazı – Çengelköy start hattında görmeyi umuyoruz!