• +90 212 256 42 22

TEZMARİN SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ
TUZLA VIAPORT MARİNA’DA


Başta Bénéteau olmak üzere Lagoon, Monte Carlo Yachts, CNB, Four Winns, Wellcraft, 3D Tender ve Pirelli markalarının Türkiye temsilciliğini yürüten Tezmarin, Ocak 2016 tarihinden itibaren Viaport Marina’daki yeni yerinde satış sonrası departmanıyla müşterilerine tam kapsamlı servis hizmeti vermeye devam ediyor. Tamirat, yedek parça, yeni teknelerin teslim işlemlerine kadar geniş bir faaliyet alanı bulunan merkezin rıhtımında siz kahvenizi yudumlayarak aldığınız servis hizmetinin tüm aşamaları takip edebiliyorsunuz.

İstanbul dışındaki ana servis noktalarımız Bodrum dışında Antalya, Kaş, Fethiye, Göcek, Marmaris, Didim ve Çeşme marinalarında Tezmarin’in yetkilendirdiği şubeler satış sonrası hizmeti vermeye devam ediyor. Her zaman en iyi en kaliteli hizmet anlayışıyla görev yapan Tezmarin satış sonrası teknik personeli, bu hizmeti sunmaya devam etmek için Fransa’da verilen eğitimlere gönderilerek sertifikalandırılıyor.

Tezmarin İstanbul – Tuzla satış sonrası servis hizmetleri için: istanbulservice@tezmarin.com

Tezmarin Bodrum – Turgutreis servis hizmetleri için: bodrumservice@tezmarin.com
Karabağlı Caddesi Deniz Yıldızı Sitesi No: 88/A 48960 Turgutreis Bodrum, Muğla / Türkiye
T: +90 252 382 52 53  F: +90 252 382 52 60

 

İKİNCİ EL TEKNE DEĞERLENDİRMEDE DOĞRU ADRESİNİZ
TTD (TEZMARİN TEKNE DEĞERLENDİRME)


100’ün üzerinde ikinci el tekne Viaport Marina’da sizleri bekliyor. Önceden randevu sistemi ile dilediğiniz her zaman ikinci el tekneleri ziyaret edebilirsiniz. Teknenizi TTD güvencesiyle değerlendirmek isterseniz gelin teknenizi biz satalım üstelik Viaport Marina’da ücretsiz 2 ay bağlama avantajı ile…

Detaylı bilgi için: info@tezmarin.comwww.tezmarin.com

 

KALAMIŞ SATIŞ OFİSİ & SHOWROOM


1996 yılında kurulduğu günden yana yaptığı yatırımlar ve desteklediği organizasyonlarla denizcilik sektörüne büyük katkılar sağlayan Tezmarin Turizm ve Ticaret A.Ş., İstanbul’daki satış noktasına 2019 yılında bir yenisini ekledi. Kalamış Setur Marina’da hizmet veren Tezmarin Satış Ofisi, aynı zamanda 6 teknenin sergilendiği pontona sahip özel bir Showroom alanı ve sergilenen ikinci el tekneleri burada ziyaret edebilirsiniz.

Satış ofisinde distribütörlüğünü yaptığımız başta Beneteau olmak üzere bu grubun yanında gruba ait Monte Carlo, Aquila Power Catamarans, Pardo Yachts, Lagoon, Monte Carlo Yachts, CNB, FourWinns, Wellcraft, Pirelli Tecnorib, XO Boats ve Tiwal modelleri ve ikinci el tekneler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim:

  • Münir Nurettin Selçuk Caddesi Kalamış Yat Limanı No:17/2 Kadıköy 34726 İstanbul
  • T: +90 216 550 30 70
  • info@tezmarin.com